JÍZDA NA MOTORCE NA OKRUHU – 5 až 9 motorek KTM

Jízda s motorkou na závodním okruhu – 5 až 9 motorek KTM

Motorka na závodním okruhu Vysoké Mýto
Jízda s motorkou na okruhu ve Vysokém Mýtě

Jízda na motorce na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě je perfektním dárkem pro každého motorkáře. Projet se zde může na 5 až 9 motorkách. Krátky přehled jaké motorky lze projet naleznete níže. Záleží pouze obdarovaném jak dlouho na které motorce bude jezdit a jestli chce vyzkoušet úplně všechny. Má na to buď jednu nebo dvě hodiny, záleží na zakoupené variantě. Dobrou zprávou je, že dárkový poukaz na jízdu na motorce platí 12 měsíců od zakoupení! Jízda na okruhu s motorkami KTM


Stručné představení zapůjčených motorek KTM:


Představení závodního okruhu:

Závodní okruh ve Vysokém Mýtě je okruh, kde se velice často jezdí kartingové, supermoto (kombinace motokrosu a silničních závodů) a také mini GP (mini motorky). Ve Vysokém Mýtě v pravé části autodromu také probíhá škola smyku. Dále kromě školy smyku a závodní trati zde naleznete perfektní půjčovnu motokár. Nedaleko od autodromu také jedinečný americký motorest – BBQ Smokehouse. Doporučujeme se zde zastavit na oběd.


Není jízda s motorkou na okruhu to pravé ořechové?

Velice oblíbenou je v poslední době právě zmiňovaná jízda na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě a to až s 5 motorkami. Pokud hledáte spíše něco jiného, za zvážení stojí jízda až s 5 motorkami na enduro (motokrosové) trati nebo jízda se speciální motorkou na trialové trati s mistrem ČR v trialu Martinem Matějíčkem. Všechny tyto zážitkové jízdy jsou ideálním dárkem pro každého motorkáře. Od začátečníků po ostřílené jezdce. Po zakoupení obdržíte krásný dárkový poukaz na jízdu na motorce, který platí 12 měsíců.

Nově lze zapůjčit legendární motorku Harley Davidson Forty-Eight v Březině u Mnichova Hradiště. Líbit by se také mohla škola smyku pro motorkáře (moto škola) v Mostě.


Recenze na jízdu s motorkami KTM ve Vysokém Mýtě:

Jednoduše bych doporučil všem co by si chtěli vyzkoušet jak jízdu na okruhu tak endura od BMW. Organizace a přístup bez chybky. Motorky připravené, nikdy se na nic nečekalo a bylo jen na každém z nás, jaký stroj si vybere. Maximální spokojenost a těším se na opakování. Jaromír S., hodnocení: 5/5

Zdroj: Adrop.cz

Kolik to stojí a kdy je nejbližší termín?