JÍZDA NA MOTORCE NA OKRUHU – 5 až 9 motorek KTM

Jízda s motorkou na okruhu, enduro a trial trati

 

Rozšiřujeme naší nabídku jízd převážně s osobními automobily o několik super motorek na různých tratích. První velice oblíbenou je jízda na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě a to až s 5 motorkami. Další variantou je jízda až s 5 motorkami na enduro (motokrosové) trati a poslední pak jízda se speciální motorkou na trialové trati s mistrem ČR v trialu Martinem Matějíčkem. Všechny tyto zážitkové jízdy jsou ideálním dárkem pro každého motorkáře. Od začátečníků po ostřílené jezdce.


Jízda s motorkou na závodním okruhu – 5 až 9 motorek KTM

 

Jízda s motorkou na okruhu ve Vysokém Mýtě

Jízda na motorce na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě je perfektním dárkem pro každého motorkáře. Projet se zde může na 5 až 9 motorkách. Krátky přehled jaké motorky lze projet naleznete níže. Záleží pouze obdarovaném jak dlouho na které motorce bude jezdit a jestli chce vyzkoušet úplně všechny. Má na to buď jednu nebo dvě hodiny, záleží na zakoupené variantě. 🙂

Závodní okruh ve Vysokém Mýtě je okruh, kde se velice často jezdí kartingové, supermoto (kombinace motokrosu a silničních závodů) a také mini GP (mini motorky). Ve Vysokém Mýtě v pravé části autodromu také probíhá škola smyku. Dále kromě školy smyku a závodní trati zde naleznete perfektní půjčovnu motokár. Nedaleko od autodromu také jedinečný americký motorest – BBQ Smokehouse. Doporučujeme se zde zastavit na oběd.


Kolik jízda na závodním okruhu stojí a kdy je nejbližší termín?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | OKRUH