JÍZDA NA MOTORCE – perfektní dárek pro motorkáře!!

Jízda na motorce – závodní okruh, endurová trať, trialová trať 

 

Rozšiřujeme naší nabídku jízd převážně s osobními automobily o několik super motorek na různých tratích. První velice oblíbenou je jízda na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě a to až s 5 motorkami. Další variantou je jízda až s 5 motorkami na enduro (motokrosové) trati a poslední pak jízda se speciální motorkou na trialové trati s mistrem ČR v trialu Martinem Matějíčkem. Všechny tyto zážitkové jízdy jsou ideálním dárkem pro každého motorkáře. Od začátečníků po ostřílené jezdce.


Jízda na motorce na závodním okruhu – 5 až 9 motorek KTM

 

Motorka na závodním okruhu Vysoké Mýto
Jízda na motorce ve Vysokém Mýtě

Jízda na motorce na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě je perfektním dárkem pro každého motorkáře. Projet se zde může na 5 až 9 motorkách. Krátky přehled jaké motorky lze projet naleznete níže. Záleží pouze obdarovaném jak dlouho na které motorce bude jezdit a jestli chce vyzkoušet úplně všechny. Má na to buď jednu nebo dvě hodiny, záleží na zakoupené variantě. 🙂

Závodní okruh ve Vysokém Mýtě je okruh, kde se velice často jezdí kartingové, supermoto (kombinace motokrosu a silničních závodů) a také mini GP (mini motorky). Ve Vysokém Mýtě v pravé části autodromu také probíhá škola smyku. Dále kromě školy smyku a závodní trati zde naleznete perfektní půjčovnu motokár. Nedaleko od autodromu také jedinečný americký motorest – BBQ Smokehouse. Doporučujeme se zde zastavit na oběd.

 

Kolik jízda na závodním okruhu stojí a kdy je nejbližší termín?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | OKRUH

 


Jízda na motorce na Enduro trati – 5 až 12 motorek KTM

 

Jízda na motorce na enduro trati
Jízda s motorkou na enduro trati

Jízda na motorce na enduro trati probíhá ve Svitavách, kde obdarovaný může vyzkoušet 5 až dokonce 12 motorek KTM. Výčet některých z nich naleznete níže. Tento dárek je ideální pro všechny motorkáře. Od začátečníků po pokročilé jezdce. Jaké motorky jsou tedy k dispozici?

 

Kolik jízda na enduro trati stojí a kdy je nejbližší termín?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | ENDURO

 


Jízda na motorce na trialové trati s mistrem ČR – 3 motorky

 

Jízda s motorkou na trialové trati
Jízda na motorce s mistrem ČR v trialu

Jízda na motorce na trialové trati s mistrem ČR je ideálním dárkem pro každého motorkáře. Od začátečníků po pokročilé. Obdarovaný si pak sám vybere jaké motorky chce projet a jak dlouho. Má na to celkem 2 hodiny, kdy bude překonávat téměř nemožné překážky pod kontrolou Martina Matějíčka mistra ČR v trialu. Jízda s motorkou probíhá v Dolní Čermné (Pardubický kraj). Jaké motorky jsou k dispozici?

 

Kolik jízda na trialové trati stojí a kdy je nejbližší termín?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | TRIAL