JÍZDA NA MOTORCE – perfektní dárek pro motorkáře!!

Jízda na motorce – závodní okruh, endurová trať, trialová trať 

 

Rozšiřujeme naší nabídku jízd převážně s osobními automobily o několik super motorek na různých tratích. První velice oblíbenou je jízda na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě a to až s 5 motorkami. Další variantou je jízda až s 5 motorkami na enduro (motokrosové) trati a poslední pak jízda se speciální motorkou na trialové trati s mistrem ČR v trialu Martinem Matějíčkem. Všechny tyto zážitkové jízdy jsou ideálním dárkem pro každého motorkáře. Od začátečníků po ostřílené jezdce.


Jízda na motorce na závodním okruhu – 5 až 9 motorek KTM

 

Jízda na motorce ve Vysokém Mýtě

Jízda na motorce na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě je perfektním dárkem pro každého motorkáře. Projet se zde může na 5 až 9 motorkách. Krátky přehled jaké motorky lze projet naleznete níže. Záleží pouze obdarovaném jak dlouho na které motorce bude jezdit a jestli chce vyzkoušet úplně všechny. Má na to buď jednu nebo dvě hodiny, záleží na zakoupené variantě. 🙂

Závodní okruh ve Vysokém Mýtě je okruh, kde se velice často jezdí kartingové, supermoto (kombinace motokrosu a silničních závodů) a také mini GP (mini motorky). Ve Vysokém Mýtě v pravé části autodromu také probíhá škola smyku. Dále kromě školy smyku a závodní trati zde naleznete perfektní půjčovnu motokár. Nedaleko od autodromu také jedinečný americký motorest – BBQ Smokehouse. Doporučujeme se zde zastavit na oběd.

 

Kolik jízda na závodním okruhu stojí a kdy je nejbližší termín?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | OKRUH

 


Jízda na motorce na Enduro trati – 5 až 12 motorek KTM

 

Jízda s motorkou na enduro trati

Jízda na motorce na enduro trati probíhá ve Svitavách, kde obdarovaný může vyzkoušet 5 až dokonce 12 motorek KTM. Výčet některých z nich naleznete níže. Tento dárek je ideální pro všechny motorkáře. Od začátečníků po pokročilé jezdce. Jaké motorky jsou tedy k dispozici?

 

Kolik jízda na enduro trati stojí a kdy je nejbližší termín?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | ENDURO

 


Jízda na motorce na trialové trati s mistrem ČR – 3 motorky

 

Jízda na motorce s mistrem ČR v trialu

Jízda na motorce na trialové trati s mistrem ČR je ideálním dárkem pro každého motorkáře. Od začátečníků po pokročilé. Obdarovaný si pak sám vybere jaké motorky chce projet a jak dlouho. Má na to celkem 2 hodiny, kdy bude překonávat téměř nemožné překážky pod kontrolou Martina Matějíčka mistra ČR v trialu. Jízda s motorkou probíhá v Dolní Čermné (Pardubický kraj). Jaké motorky jsou k dispozici?

 

Kolik jízda na trialové trati stojí a kdy je nejbližší termín?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | TRIAL