JÍZDA NA MOTORCE NA OKRUHU – 5 až 9 motorek KTM

Jízda s motorkou na okruhu, enduro a trial trati

Rozšiřujeme naší nabídku jízd převážně s osobními automobily o několik super motorek na různých tratích. První velice oblíbenou je jízda na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě a to až s 5 motorkami. Další variantou je jízda až s 5 motorkami na enduro (motokrosové) trati a poslední pak jízda se speciální motorkou na trialové trati s mistrem ČR v trialu Martinem Matějíčkem. Všechny tyto zážitkové jízdy jsou ideálním dárkem pro každého motorkáře. Od začátečníků po ostřílené jezdce. Po zakoupení obdržíte krásný dárkový poukaz na jízdu na motorce, který platí 12 měsíců.

Nově lze zapůjčit dvě legendární motorky a to Harley Davidson Forty-Eight v Březině u Mnichova Hradiště a Ducati Panigale s motorem V4 v Praze.


Jízda s motorkou na závodním okruhu – 5 až 9 motorek KTM

Motorka na závodním okruhu Vysoké Mýto
Jízda s motorkou na okruhu ve Vysokém Mýtě

Jízda na motorce na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě je perfektním dárkem pro každého motorkáře. Projet se zde může na 5 až 9 motorkách. Krátky přehled jaké motorky lze projet naleznete níže. Záleží pouze obdarovaném jak dlouho na které motorce bude jezdit a jestli chce vyzkoušet úplně všechny. Má na to buď jednu nebo dvě hodiny, záleží na zakoupené variantě. Dobrou zprávou je, že dárkový poukaz na jízdu na motorce platí 12 měsíců od zakoupení! 🙂

Závodní okruh ve Vysokém Mýtě je okruh, kde se velice často jezdí kartingové, supermoto (kombinace motokrosu a silničních závodů) a také mini GP (mini motorky). Ve Vysokém Mýtě v pravé části autodromu také probíhá škola smyku. Dále kromě školy smyku a závodní trati zde naleznete perfektní půjčovnu motokár. Nedaleko od autodromu také jedinečný americký motorest – BBQ Smokehouse. Doporučujeme se zde zastavit na oběd.


Kolik jízda na závodním okruhu stojí a kdy je nejbližší termín?