JÍZDA NA TRIALOVÉ MOTORCE – 3 motorky

Jízda na motorce na trialové trati s mistrem ČR

Jízda s motorkou na trialové trati
Jízda na motorce s mistrem ČR v trialu v Dolní Čermné

Jízda na motorce na trialové trati s mistrem ČR je ideálním dárkem pro každého motorkáře. Od začátečníků po pokročilé. Obdarovaný si pak sám vybere jaké motorky chce projet a jak dlouho. Má na to celkem 2 hodiny, kdy bude překonávat téměř nemožné překážky pod kontrolou Martina Matějíčka mistra ČR v trialu. Jízda s motorkou probíhá v Dolní Čermné (Pardubický kraj). Jaké motorky jsou k dispozici?


Není trial pro Vás? Chcete zkusit něco jiného?

Pokud trial není vaším šálkem čaje můžete zkusit jízdu na motorce KTM na uzavřeném okruhu ve Vysokém Mýtě. Vyzkoušet jich zde můžete až 9 za jednu nebo dvě hodiny (záleží na zvolené variantě). Slibujeme, že to bude velká paráda. Zjistit více o KTM na uzavřeném okruhu ve Vysokém Mýtě. Alternativou může být také jízda na enduro motorkách ve Svitavách, kde jich je k dispozici dokonce až 12. Opět jde o motorky KTM ve dvou nebo tří hodinových variantách. Zjistit více o Enduro motorkách ve Svitavách.

Nově od léta 2019 lze také zapůjčit dvě legendární motorky a to Harley Davidson Forty-Eight v Březině u Mnichova Hradiště a Ducati Panigale s motorem V4 v Praze.


Kolik jízda na trialové motorce stojí a kdy je nejbližší termín?