JÍZDA NA ELEKTRICKÉ MOTORCE E-PITBIKE

O elektrické motorce – E-PITBIKE

Elektrické motorky připravené k jízdě

Elektrická motorka, resp. pitbike, zkráceně e-PIT je českým výrobkem, který je určen pro začátečníky i pokročilé jezdce. Dle schopností řidiče je nastaven její výkon (tzv. mapy) maximálně na 30 km/h, 50 km/h nebo 120 km/h. Jízda na e-Pitu probíhá na krytém závodním okruhu v Praze – Zličín pod dozorem instruktorů. Ti jsou připraveni i na jezdce, kteří nikdy neseděli na motorce! Nemusíte tak mít z ničeho obavu! Zjistit více o jízdě na el. motorce

Naopak pokud jste zkušený motorkář možná si říkáte, že jde o záležitost pro děti. Opak je pravdou! Jde o ideální způsob jak se připravit na nadcházející motorkářskou sezónu, tvrdí známý motorkář Pepa Sršeň. Ten mimo jiné vede svou motoškolu a testuje motorky pro pořad Autosalon, kde si v jedné reportáži e-pitbike oblíbil. Ostatně podívejte se zmiňovanou reportáž Autosalonu sami – > elektrická motorka e-PIT v Autosalonu.


Máte radši vůni spáleného benzínu?

V naší nabídce naleznete hned několik motorkářských zážitků, které také představují dokonalý dárek pro všechny motorkáře! Mezi nejoblíbenější patří jízda s Harley-Davidson nebo Ducati Panigale V4. Pro ty co mají rádi závodění je připraveno 5 až 9 motorek pro jízdu na okruhu ve Vysokém Mýtě. Popřípadě pak jízda na trialové motorce s mistrem ČR nebo na 5 až 12 enduro motorkách ve Svitavách.


Jak jízda s elektrickou motorkou e-PIT probíhá?

Elektrická motorka E-pit v celé své kráse

Vše pochopitelně začíná zapůjčením potřebného vybavení (kombinézy, bot, rukavic a helmy) a instruktáží. U delší, tří hodinové varianty se můžete těšit i na video coaching, který odhalí řidičské chyby a nedostatky. Třešničkou na dortu je pak závěrečná jízda. Diváci jsou vítáni! Na výběr jsou v Praze dvě varianty – 1 hodina a 3 hodiny.

V případě první varianty trvá instruktáž 15 minut, tréninkové okruhy cca 25 minut a závěrečná jízda na okruhu 20 minut. V této variantě je potřeba přivézt si vlastní funkční prádlo pod kombinézu nebo si ho na místě za 400 Kč zakoupit. Druhá varianta zahrnuje 30 minutovou instruktáž a tréninkové okruhy trvající cca 90 minut. Následuje již výše zmiňovaný video coaching a závěrečná 60 minutová jízda na okruhu. Samozřejmostí je možnost dárkového poukazu pokud tento zážitek vybíráte jako dárek pro motorkáře.


Kolik jízda stojí a kdy je nejbližší termín?