JÍZDA NA VODNÍM SKÚTRU

Jízda na vodním skútru – Mělník a Davle (Středočeský kraj)

V letošním roce doplňujeme nabídku vodních sportů nejen o wakeboarding, ale také jízdu s vodním skútrem. Jízdy probíhají ve Středočeském kraji na dvou místech – Mělník a Davle. Zajezdit si na vodním skútru může starší 18 let v dobrém zdravotním stavu. Žádný řidičský průkaz na něj nepotřebujete. Stačí si jen vzít s sebou plavky a ručník.

Aktualizace: Omlouváme se, ale jízda na vodním skútru není v současnosti k dispozici. Jako alternativu můžeme doporučit jízdu na Jetsurfu či jiné vodní zážitky.

Jízda na vodním skútru Mělník a Davle
Jízda na vodním skútru Yamaha – Mělník, Davle

Kromě jízdy na vodním skútru z vodních sportů nabízíme wakeboarding, jízdu na motorovém surfu (Jetsurf), Flyboarding, Hoverboarding nebo tryskový batoh (Jetpack).


Kde jízda s vodním skútrem probíhá?

  • Mělník (Středočeský kraj)
  • Davle (Středočeský kraj)

Jízda s vodním skútrem probíhá 15 minut + krátká instruktáž na začátku. Instruktor Vám vše vysvětlí a ukáže. V Mělníku se jezdí na vodních skútrech Yamaha Wave venture 1100 a Yamaha XL 800. V Davli pak také na vodních skútrech značky Yamaha.


Kdy je možné vodní skútr vyzkoušet?

Standardně se vodní sporty provozují od května do října. Poukaz na jízdu na vodním skútru můžete zakoupit již v zimě. Má platnost 12 měsíců a ideální termín určitě naleznete. Pokud ne, můžete poukaz na vyměnit za jiný zážitek.


Recenze na jízdu na vodním skútru:

Jízda na vodním skútru se mi moc líbila, poté co jsem získala jistotu ve stabilitě jsem si jízdu na skútru užila naplno.. Zážitek určitě doporučuji všem co si chtějí zkusit řídit i něco jiného než auto, kolo nebo motorku. Markéta Š., hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Aktualizace: Omlouváme se, ale jízda na vodním skútru není v současnosti k dispozici. Jako alternativu můžeme doporučit jízdu na Jetsurfu či jiné vodní zážitky.