JÍZDA V BMW M4 CSL

Jízda v BMW M4 je opravdovým zážitkem. Tento vůz byl vyroben k oslavě 50. výročí sportovní divize BMW Motorsport a inženýři se snažili vytvořit ikonický a zároveň funkční závodní vůz. Dokázali to, protože jeho čas na Nurburgringu ukazuje, že se jedná o nejrychlejší sériový vůz od BMW v historii. Dosáhlo neuvěřitelného času – 7 minut a 20,207 sekundy! Vyzkoušejte jízdu v něm na závodním okruhu v Brně, Hradci Králové, Mostě a Sosnové.

Jízda v BMW M4 na okruhu jako dárek
Projet se můžete na závodní trati v Brně, Hradci Králové, Mostě a Sosnové.

Stručné představení BMW M4

BMW M4 CSL je sportovní auto vyrobené společností BMW. Jde o výkonnou verzi modelu BMW M4, která byla představena v roce 2016. Označení CSL odkazuje na německý výraz „Coupe Sport Leichtbau“, což znamená „sportovní kupé s lehkou konstrukcí“. Tento model je vybaven výkonným motorem 3.0 litrovým šestiválcovým motorem (550 koní), který mu umožňuje zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,7 sekundy a dosáhnout maximální rychlosti až 305 km/h. Díky tomu předvádí skvělé výkony na závodních okruzích. To se potvrdilo i na již výše zmíněném Nurburgringu. Vyrobeno bylo pouze 1000 kusů, takže jde o poměrně vzácný a žádaný vůz.


Jak se BMW M4 řídí?

Jízda s BMW na okruhu

Řídit BMW M4 je přímo adrenalinový zážitek. Díky svému výkonu a nízké hmotnosti je tento vůz velmi dynamický a snadno se ovládá. Jeho šestiválcový motor dodává silný a kultivovaný zvuk, který dodává řidiči pocit síly a kontroly. Při jeho řízení se můžete cítít jako skutečný závodník, ať už jedete po běžných silnicích nebo na závodním okruhu. Je to vůz, který je zárukou špičkového zážitku z jízdy. S klidným srdcem Vám jízdu v něm můžeme doporučit!


Kolik jízda s BMW M4 stojí a kdy je nejbližší termín?

Vyzkoušíte jízdu na závodním okruhu v Brně, Hradci Králové, Mostě či Sosnové? Na stejných místech můžete také vyzkoušet i BMW M2, M3, Porsche GT4 Cayman, Lotus Exige či Toyotu GR Yaris a GR86.