JÍZDA V PORSCHE 718 CAYMAN GT4

Jízda v Porsche Cayman GT4 je skutečným zážitkem. Díky perfektně sladěnému motoru, rozložení hmotnosti a špičkovým jízdním vlastnostem se budete cítit jako špičkový závodník na každém kilometru. Navíc se můžete pyšnit jedním z nejkóničtějších sportovních automobilů na trhu. Pokud hledáte automobil, který Vám poskytne nezapomenutelný zážitek z jízdy, pak je Porsche Cayman tou pravou volbou. Vyrazte na silnice v okolí Berouna, Plzně či na závodní okruh v Brně, Hradci Králové, Mostě a Sosnové.

Jízda v Porsche Cayman
Jízda v Porsche Cayman probíhá v okolí Berouna, Plzně a na závodních okruzích!

Porsche 718 Cayman GT4

Porsche 718 Cayman GT4 je skutečným klenotem mezi sportovními automobily. Jeho výkonný motor s šesti válci a objemem 3 995 cm³ je umístěný uprostřed, což zajišťuje dokonalé rozložení hmotnosti a vysokou stabilitu na silnici. Tento motor je schopen vyvinout výkon 309 kW (odpovídající 420 k) a díky tomu je Cayman GT4 schopen dosáhnout maximální rychlosti 304 km/h a zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 4,4 vteřiny.


Stručné představení historie

Porsche je legendární automobilová značka, která v současnosti spadá pod koncern Volkswagen. Založena byla v roce 1931 Ferdinandem Porschem, který je známým konstruktérem oblíbeného vozu VW Brouk. V současnosti je považována za producenta špičkových vozů s vysokým výkonem, která jsou použitelná i pro každodenní „běžné“ používání. Na nejnovější modely se můžete podívat na webových stránkách Porsche. Jsou moc hezky zpracované!


Jak se Cayman řídí?

Řízení Porsche jako dárek a zážitek!

Řídit Porsche 718 Cayman GT4 je opravdu nezapomenutelný zážitek. Tento vůz je poháněn impozantním šestiválcovým motorem, který produkuje ohromující výkon a vytváří parádní zvuk linoucí se z výfuků. Díky perfektnímu rozložení váhy a nízké hmotnosti je tento vůz skvěle ovladatelný. Je elegantní, ale na závodní trati dokáže být i poměrně divoký. Nabízí vše, co si jen můžete přát. Kvalitou zpracování, pohodlnými sedadly a luxusním interiérem. Zkrátka, budete se v něm a s ním dobře bavit! Kromě Caymana se také můžete projet v legendárním Porsche 911 Carrera! Více o jízdě v Porsche 911


Kolik jízda s Porsche stojí a kdy je nejbližší termín?

Vyzkoušíte jízdu na silnici v okolí Berouna, Plzně nebo snad na závodním okruhu v Brně, Hradci Králové, Mostě či Sosnové? Na stejných okruzích můžete vyzkoušet i BMW M2, M3, M4, Lotus Exige či Toyotu GR Yaris.