JÍZDA V BMW M2

Jízda v BMW M2 je sportovním zážitkem. Tento výkonný vůz se vyznačuje skvělým designem a impozantním výkonem. Díky rychlému zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,3 vteřiny je jízda v tomto autě parádním zážitkem. Pohání ho 370 koňmi silný třílitrový šestiválcový motor s turbem. Pokud chcete vyzkoušet jízdu v tomto voze, můžete si ho vyzkoušet na silnicích v okolí Plzně, Berouna a na závodních okruzích v Brně, Hradci Králové, Mostě a Sosnové. Užijete si parádní automobilový zážitek!

zážitková jízda v BMW M2
Jízda v BMW M2 probíhá v okolí Berouna, Plzně a na závodních okruzích!

Stručné představení BMW M2

BMW M2 F87 je sportovním vozem vyráběným od roku 2015. Je poháněn 3.0 litrovým šestiválcovým turbomotorem, který vytváří výkon 370 koňských sil. Zrychlení z 0 na 100 km/h zvládá tento vůz za 4,3 sekundy. Má 6 stupňovou manuální převodovku a hmotnost 1495 kg. Má perfektní rozložení váhy 50:50, což mu umožňuje excelovat jak na okruhu, tak při driftování.


Jak se BMW M2 řídí?

Řídit BMW M2 je přímo adrenalinový zážitek. Tento vůz je poháněn silným motorem, který poskytuje brutální výkon. Díky nízké váze a jejímu dokonalému rozložení dovede na závodní trati divy. Je kultivovaný a přesto divoký. Nabízí takřka vše co od něj očekáváte. Chcete řezat zatáčky jako závodník? Můžete. Chcete driftovat? Můžete. O kvalitě zpracování, pohodlných sedačkách a krásném interiéru se nemusíme u BMW více rozepisovat. Zkrátka jde o vůz, který Vás bude bavit! Na stejných místech můžete vyzkoušet i BMW M3, M4, Porsche Cayman, Lotus Exige či Toyotu GR Yaris a GR86.

Jaké jsou recenze na jízdu v M2?

Naprosto vynikající, předčilo mé očekávaní. Perfektní instruktoři. Za mě super. Jan S., jízda na okruhu v Mostě, hodnocení: 5/5

Číst více recenzí na Adrop.cz

Kolik jízda s BMW M2 stojí a kdy je nejbližší termín?

Vyzkoušíte jízdu na silnici v okolí Berouna, Plzně nebo snad na závodním okruhu v Brně, Hradci Králové, Mostě či Sosnové?