JÍZDA V DODGE CHARGER 2016

Prožijte nezapomenutelný zážitek, který nabízí jízda v Dodge Chargeru s osmiválcovým motorem Hemi 5,7 litru. Ten nabízí výkon 400 koní a maximální rychlost 250 km/h s více než slušným zrychlením z 0 na 100 km/h za pouhých 5,1 vteřiny. Vyzkoušejte tento vůz v Praze, kde je k zapůjčení na 12 nebo 24 hodin s neomezeným nájezdem km. Předáván a odevzdáván je s plnou nádrží a vratnou kauci 5 000 Kč. Má dálniční známku, takže se můžete vydat na dobrodružnou jízdu po celé České republice. Zakupte si pronájem vozu Dodge Chargeru s osmiválcovým motorem Hemi 5,7 litru už dnes a zažijte opravdový zážitek z jízdy. Platnost poukazu na pronájem vozu je 12 měsíců. Více o pronájmu Chargeru v Praze

jízda v dodge chargeru Praha
Zažijte parádní jízdu s Dodge Chargerem 2016!

Stručné představení historie Chargeru

Dodge Charger je sportovní sedan, který se poprvé objevil na trhu v roce 1967 a od té doby prošel mnoha generacemi. Každá z nich přinášela nové designové prvky a různé typy motorů, od řadového šestiválce, přes V6 až po silné V8 motory o objemu 7,2 litrů. Současná 7. generace nabízí širokou škálu motorů, včetně 3.6L V6, 5.7L V8 a 6.2L V8. V6 motor je schopen vyvinout 292 koní, zatímco V8 motory nabízejí výkon až 707 koní. Nejvýkonnější verzí je SRT Hellcat s neuvěřitelnými 707 koňmi, který má 6,2L V8 motor. Tento vůz dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za méně než 3,5 sekundy a v roce 2022 patří k nejrychlejším sedanům na světě. 8. generace má být bohužel již pouze elektrická.


Pro zajímavost: Elektrická budoucnost Chargeru

CEO automobilky Dodge Carlos Tavares potvrdil, že se dočkáme elektrických muscle cars – Challengeru a Chargeru. Zároveň také i elektrického pickupu Ram. Elektrický pickup není nic nového a nám osobně dává smysl. Co si ale neumíme představit je elektrický muscle car. Vždy totiž šlo o vozy s motorem V8, pohonem zadních kol a také brutálním zvukem. Musíme si holt počkat do roku 2024, kdy by měli být tyto vozy představeny.

Zdroj: motortrend.com

Fialový Dodge Charger připravený k jízdě, jízda v Dodge Charger

Chcete zažít pravou americkou sílu?

Skvělou zprávou pro všechny nadšence do amerických automobilů tzv. muscle cars je možnost jízdy v Dodge Chargeru z roku 1973 (3. generace). Zapůjčit si ho můžete v Praze a nově také v Hradci Králové, Plzni a Ústí nad Labem.


Jak se Dodge Charger řídí?

Jízda v Dodge Chargeru je jedinečným zážitkem, který se každému jen tak nepoštěstí. Jízdní komfort je zajištěn díky kvalitnímu odpružení a pohodlným sedačkám, což je na dlouhých trasách v USA nezbytností. Řízení je precizní a volant je citlivý na každou změnu. Prostorný interiér umožňuje pohodlné cestování i pro ostatní cestující. Výkonný motor zajišťuje silný zážitek z jízdy, zároveň však nabízí i možnost klidného jízdního stylu jako s „jakýmkoli“ jiným sedanem avšak s luxusním zvukem vycházejícím z výfuků.


Kolik jízda s Chargerem stojí a kdy je nejbližší termín?

Svezete se s kamarády Praze a okolí díky 12 hodinovém pronájmu nebo se vydáte na zážitkovou jízdu po celé ČR v rámci 24 hodinovém pronájmu s neomezeným nájezdem kilometrů?