ZÁŽITKOVÁ JÍZDA V DODGE CHALLENGER

O Dodge Challenger, který je k zapůjčení:

zážitková jízda v Dodge Challenger, příprava k jízdě
Zážitková jízda v Dodge Challenger – Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem a Liberec

Dodge Challenger je častým návštěvníkem různých srazů amerických vozů a tak je poměrně známou „amerikou“. Do současnosti vznikly tři generace Challengeru. Vše začalo v roce 1969, tedy v době tzv. Pony cars (vozů s dlouhou přídí a krátkým kufrem). Dodge Challenger se tak typově zařadil mezi vozy Ford Mustang, Chevrolet Camaro a další. Zjistit více o jízdě v Dodge Challenger


Krátké představení historie Challengeru

První generace byla vyráběna až do roku 1974 na kterou navázala nepříliš úspěšná druhá generace. Ta se vyráběla v Japonsku až do roku 1983 a šlo o kategorii kompaktních vozů za nízkou cenu. Bohužel jde o úplně jiný vůz. Třetí generace ale opět navazuje na úspěchy první a to okolo roku 2008. Vyráběna je do současnosti. Třetí generaci Challenger tak můžeme opět zařadit do kategorie Pony car a Muscle car. V rámci třetí generace vznikla speciální, extrémně silná verze SRT HELLCAT a DEMON.


Jaké se řídí americký Dodge Challenger?

Interier vozu Dodge Challanger
Interier vozu Dodge Challanger

Dodge Challanger se řídí podobně jako ostatní „ameriky“ dané třídy. Jde o velice komfortní a zároveň divoký vůz s 8mi stupňovou automatickou převodovkou. Pro větší zážitek z jízdy lze také řadit manuálně na volantu. Nejen ucho potěší 5,7l motor o výkonu 375 koní. Hravě tak zvládne z 0 na 100 km/h pod 5 vteřin. V naší nabídce tomuto vozu konkuruje Ford Mustang GT500 popřípadě novější Mustang 5.0 a Chevrolet Camaro. Pří jízdě s Challengerem si přijdete jako když řídíte obrněný vůz a to především díky menším oknům, nízko posazené sedačce a hlavně robustní karoserii. Jízdu s Challangerem si užije opravdu každý motoristický fanda a obzvláště pak milovník amerických vozů! 🙂


Novinka 2020: Souboj amerik – Camaro vs. Challanger

Zážitková jízda Camaro vs. Challanger
Vyzkoušejte oba vozy v rámci jednoho zážitkového dárku! Chevrolet Camaro vs. Dodge Challanger

Porovnejte sílu těchto amerik v rámci jednoho zážitku. Chevrolet Camaro je z roku 2018 s motorem 6,2l díky kterému lze dosáhnout až 295 km/h. Oproti němu stojí již popisovaný Dodge Challenger s motorem 5,7l, který umožňuje atakovat maximální rychlost 265 km/h. Na výběr máte různé časové varianty – 20, 30, 40 nebo 60 minut a to na více místech ČR!


Novinka 2020: Jízda v silnější verzi – Dodge Challenger Hellcat V8

Jízda v Dodge Challanger Hellcat v8
Jízda v Dodge Challanger Hellcat v8

Dodge Challenger Hellcat, silnější, lepší a mnohem zábavnější Challenger. Plnokrevný americký musclecar s motorem 6,2l Hemi V8 s 8 stupňovou automatickou převodovkou. Výsledkem tak silného motoru je maximální rychlost 320 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h pod 3,7s. Na výběr jsou jízdy v Praze, Českých Budějovicích, Jihlavě a Olomouci po dobu 15, 30 nebo 60 minut.


Jak probíhá zážitková jízda v Dodge Challenger?

Půjčení amerického Dodge Challanger
Půjčení amerického Dodge Challanger lze na 15 až 60 minut

Jízda v Dodge Challenger probíhá v běžném provozu a to hned v několika městech – Brno, Liberec, Ostrava, Plzeň, Ústí nad Labem a Praha. Po celou dobu jízdy je účastněn instruktor, který dohlíží na bezpečnost a určuje trasu dle zvolené časové varianty. Na výběr je jízda od 15 do 60 minut včetně pohonných hmot. Pokud budete mít zájem, neváhejte se na cokoli zeptat. Dozvíte mnoho zajímavostí o tomto brutálním americkém voze.


Kolik zážitková jízda v Dodge Challenger stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?