ZÁŽITKOVÁ JÍZDA V NISSAN PATROL

Nissan Patrol, který je k zapůjčení:

Jízda v Nissanu Patrol v terénu
Prudký sjezd v Nissanu Patrol

Nissan Patrol je opravdovým terénním autem, které ve své době (výroba začala na konci roku 1997) mělo až luxusní interiér. Vyráběl se v celé řadě provedeních a to buď jako 3 dveřový nebo 5 dveřový. Vůz tak mohl pojmout 2 až 7 pasažérů. Pod kapotou Patrolu je běžně 6 válcový naftový motor s turbem a mezichladičem. Podvozek je velice tvrdý a odolá opravdu těžkému terénu. Jde o žebřinový rám obdobný jako používají vozy Land Rover v kombinaci 3 a 5 prvkovou nápravou. Výsledkem je přední nájezdový úhel větší než 37 stupňů a boční náklon 41 stupňů. Nissan Patrol získal svůj věhlas pro svojí robustnost a spolehlivost na kterou spoléhali a spoléhají nejen záchranáři, ale také terénní nadšenci. Dnes ho máme možnost velice často potkat na různých terénních a offroadových srazech. Zjistit více o jízdě v Nissan Patrol


Jak se Nissan Patrol řídí?

Jízda s Nissanem Patrol v terénu
Jízda s Nissanem Patrol v těžkém terénu je perfektní zábavou!

Řídí se opravdu dobře, jde o velice tvrdý a robustní vůz, který Vás přesvědčí o svých kvalitách až v terénu. Na silnici od něho nečekejte žádné zázraky, ale v terénu si ho zaručeně zamilujete. Jsme rádi, že ho máme v nabídce. Krásně zapadá do kategorie opravdu kvalitních terénních vozů jako například Hummer H1, Jeep Grand Cherokee nebo vozy Land Rover. Všechny tyto vozy máme také v nabídce. 


Jak probíhá zážitková jízda s Nissanem Patrol?

Zážitková jízda v Nissanu Patrol začíná nejprve krátkou instruktáží jak vůz řídit a na co si dávat pozor. Není se ale čeho bát, po celou dobu s Vámi bude zkušený instruktor, který bude dohlížet na celou jízdu terénem. Jízdy v terénu probíhají ve dvou variantách 20 a 30 minut. Navíc si můžete vzít až 3 další spolujezdce avšak za poplatek 150 Kč za os. Jízdy v Nissanu probíhají na offroadové trati v Boršicích, okres Uherské Hradiště. 


Kolik tato zážitková jízda v „Patrolu“ stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?