ZÁŽITKOVÁ JÍZDA V HUMMER H1

O Hummer H1, který je k zapůjčení:

Zážitková jízda Hummer H1
Zážitková jízda Hummer H1

Hummer, lidově „Hamr“  je automobilová značka terénních vozidel značky GM (General Motors) založená v roce 1992.  H1 vznikla na základě vojenského vozidla Humvee, které se osvědčilo ve válce v Perském zálivu. Následně vznikly menší civilní verze Hummer H2 a H3. V roce 2010 značka bohužel zanikla kvůli klesajícím prodejům těchto vozů a ekologickým útokům. Všechny vozy Hummer totiž měli extrémní spotřebu a emise CO2. Hummer H1 měl několik motorizací, kdy základem vždy byl osmiválec do V. Díky širokému podvozku s nezávislým zavěšeným kol a pohonem všech kol je v terénu perfektní. Může stoupat až do 54 stupňového kopce, jet s bočním náklonem až 36 stupňů nebo se brodit vodou až do hloubky 75 cm. Zjistit více o jízdě v Hummeru H1


Chcete řídit pravý armádní Hummer HMMWV tzv. Humvee?

zážitková jízda v Hummer H1 - army
Vojenská H1 – Humvee

K dispozici je i varianta zážitkové jízdy v pravém vojenském Hummeru tzv. Humvee, který se osvědčil již při válce v Perském zálivu. Zážitková jízda probíhá obdobně jak je uvedeno níže. Nejdříve Vás čeká krátká instruktáž, která se nezapočítává do zakoupeného času. Poté už sedáte za volant, kdy si vyzkoušíte vše co tento vůz v terénu dokáže. Vaše očekávání hravě překoná. 


Kolik tato zážitková jízda v Humvee stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?


Jak se Hummer H1 řídí?

 
Po usednutí do vozu si přijdete jako když sedíte v tanku. Okolo Vás je velký prostor a vzhledem k výšce vozu máte dokonalý výhled. V terénu Vás ohromí jeho off-roadové schopnosti, kdy sjede a vyjede téměř vše. Voda ani bahno mu nevadí a Vám vadit také nebude 🙂 Pokud byste chtěli zkusit spíše jiný vůz, za zvážení stojí jízda v jednom z vozů Land Rover nebo terénním Jeepu. Za zmínku také stojí jízda v terénu s nákladním vozem Tatra.

Pokud Vám přijde H1 moc velká nebojte, v nabídce zážitkových jízd máme také menšího brášku – Hummer H2


Jak probíhá zážitková jízda s Hummer H1?

zážitková jízda v Hummer H1 - army
Jízda v terénu s H1

Zážitková jízda v Hummer H1 probíhá na speciálně upraveném polygonu, který je plný překážek k překonání. Pro zajištění bezpečnosti s Vámi jako spolujezdec pojede instruktor. Ten Vás nejdříve sveze sám, přičemž Vás seznámí s možnostmi vozu a bezpečností. Instruktáž trvá zhruba 10 minut a nezapočítává se Vám do zakoupeného času. Poté už vyrážíte a užíváte si pořádný Off-road.


Kolik tato zážitková jízda v „Hamru“ stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?