JÍZDA V MCLAREN 675 LT 🚗

Chcete zažít adrenalin v podobě unikátního zážitku za volantem? Přichází příležitost usednout za volant sportovního vozu McLaren 675 LT, který byl vytvořen v limitované sérii pouze 500 kusů. Konstruktéři se při jeho vývoji zaměřili na dosažení co nejnižší hmotnosti a výjimečného výkonu. Díky použití materiálů jako karbon a titan se podařilo snížit suchou hmotnost na úctyhodných 1 230 kg! S osmiválcovým motorem o výkonu 675 koní představuje McLaren 675 LT opravdové sportovní žihadlo. Více o jízdě v McLarenu 675


Jak se McLaren 675 řídí?

McLaren 675 LT se zařazuje do exkluzivní skupiny menších supersportů, známé jako McLaren Sport Series, která se zaměřuje na co největší použitelnost v běžném životě. V případě tohoto vozidla tato filozofie nejenže platí, ale vyniká. Ovládání vozu je příjemné a jeho brutální akcelerace vás doslova ohromí. S neskutečnou rychlostí, která převyšuje mnohé konkurenty, zvládne zrychlení na stovku pod 3 sekundy. Tato úžasná dynamika není pouze výsledkem výkonného motoru, ale především důsledkem důkladného snižování hmotnosti. S pouhými 1 230 kg a téměř dokonalým rozložením hmotnosti mezi přední a zadní nápravou poskytuje v zatáčkách neuvěřitelnou agilitu a stabilitu, což umožňuje mimořádný jízdní zážitek.

Jízda v McLaren 675 LT Praha, Brno a Most

Technické parametry vozu McLaren 675 LT:

  • Objem motoru: 3 799 cm³, V8 T
  • Maximální výkon: 497 kW (675 koní)
  • Točivý moment: 700 Nm
  • Maximální rychlost: 330 km/h
  • Zrychlení z 0 na 100 km/h: 2,9 s
  • Sprint na 400 m: pod 11 s

Stručné představení historie

McLaren je britská automobilka, která vyrábí především supersportovní a luxusní automobily. Na ty nejnovější se můžete podívat na webových stránkách McLarenu. Do podvědomí se značka dostala díky tomu, že je stálým účastníkem Formule 1 a to od Velké ceny Monaka v roce 1966. Jejím nejrychlejším a zároveň nejdražším vozem je McLaren P1. Dosahuje neuvěřitelné maximální rychlosti – 390 km/h. Přímými konkurenty 675tky v naší nabídce jsou Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo a co se týče akcelerace také zábavný Ariel Atom.


Jak probíhá zážitková jízda s McLaren 675?

Jízda s McLaren 675

Pro maximální bezpečnost a radost z jízdy se dostavte s 30minutovým předstihem. Při příchodu předložení platný řidičský průkaz a proběhne krátká instruktáž k řízení tohoto supersportovního vozu. Po zaškolení usednete za volant a zkušený instruktor bude vaším spolujezdcem, který vás provede technickými aspekty vozu a pomůže vám vytěžit maximum z této adrenalinové jízdy.

V ceně zážitku máte možnost užít si jízdu po silnicích i dálnicích, a to po dobu, kterou si sami zvolíte. Během 20, 40 nebo dokonce 60 minut této zážitkové jízdy projedete Prahou, Mostem nebo Brnem, ujedete přibližně 16, 32 nebo 48 km.


Kolik tato zážitková jízda stojí a kdy je nejbližší termín jízdy?