JÍZDA NA ČTYŘKOLKÁCH VÍLANEC (Vysočina)

Jak zapůjčení čtyřkolek ve Vílanci probíhá?

Jízda na čtyřkolkách ve Vílanci je skvělým adrenalinovým zážitkem při kterém se pořádně zašpiníte! Doporučujeme tedy vzít si s sebou takové oblečení, které si můžete zašpinit a pevnou obuv. Na speciálním polygonu totiž nechybí průjezdy vodou a blátem. Těšit se můžete také na sjezdy a výjezdy různých nerovností. Nebojte, na vše bude dohlížet instruktor, aby se Vám nic vážného nestalo. Připraven bude i případně naviják. V ceně je samozřejmě zapůjčení helmy a spotřebované palivo. Za drobný příplatek můžete vzít i spolujezdce! Více o zážitkové jízdě na čtyřkolkách


Jaká čtyřkolka bude půjčena?

Ve Vílanci (okr. Jihlava) se jezdí na čtyřkolkách značky Journeyman Gladiátor RX510, X6 a X5. Tyto čtyřkolky patří mezi nejkvalitnější a nejoblíbenější čtyřkolky už celá léta. Ačkoliv jde o pracovní čtyřkolku, sbírá ocenění i v jiných kategorií zejména vytrvalostních závodů a rallye. Největším úspěchem je vítězství v seriálu Offroadmaratonů v roce 2009. Většinou se jedná o silné čtyřkolky s robustním podvozkem, víceprvkovými tlumiči, odolným kardanem, pohonem všech čtyř kol a uzávěrkou diferenciálu. To vše z tohoto stroje dělá perfektního parťáka i do toho nejhoršího terénu.


Na stejném místě můžete vyzkoušet i další zážitky!

Líbit by se Vám mohla jízda traktorem Zetor po autokrosové trati nebo bagrování s pásovým bagrem Yanmar! Na chvilku se tak můžete stát bagristou i traktoristou 🙂 Pokud to máte daleko, čtyřkolky můžete projet také v Praze, Milovicích, Příbrami nebo Krkonoších.


Chcete si čtyřkolku půjčit na delší výlet?

Připraven je pro Vás několikahodinový výlet po Telčsku s návštěvou vyhlídkové věže Roštejn a rozhledny Oslednice. Na čtyřkolce můžete za příplatek jet se spolujezdcem. Jezdí se od dubna do října a pouze za účasti průvodce. Nezbytné je vlastnit řidičský průkaz sk. B. Pokud hledáte levnější nebo kratší variantu, líbit by se Vám mohla hodinová vyjížďka v okolí Jihlavska.


Recenze na zapůjčení čtyřkolky:

Jízda na čtyřkolkách byla výborný zážitek, opravdu jsme si s manželem tu hodinu na 100% užili a zhodnotili jsme, ze to byl jeden z nejlepších adrenalinových zážitků na jakých jsme kdy byli. Nejspíš si to budeme chtít v budoucnu ještě zopakovat. Hodnocení: 8/10

Zdroj: Zazitky.cz

Kolik jízda na čtyřkolkách ve Vílanci stojí?