ZÁŽITKOVÁ JÍZDA NA ČTYŘKOLKÁCH | MILOVICE / VÍLANEC

Jak zážitková jízda na čtyřkolkách probíhá?

Zážitková jízda na čtyřkolkách Polaris

Jakmile dorazíte na místo čeká Vás krátká bezpečnostní instruktáž. Při ní dostanete potřebné ochranné pomůcky a helmu. Celou jízdu je Vám k dispozici instruktor, který pojede na své čtyřkolce. Nebojte, úvodní instruktáž se nezapočítává do zakoupeného času. Na speciálně upraveném polygonu a přírodě se můžete těšit na ostré výjezdy a sjezdy kopců, menší brodění vodou a bahnem. Pohon všech čtyř kol Vás ze všeho dostane a jízdu si tak maximálně užijete. Pokud chcete můžete si s sebou na čtyřkolku za mírný poplatek vzít spolujezdce. Zážitek z jízdy se pak určitě znásobí 🙂

Variantou těžké jízdy v terénu jsou námi nabízené jízdy v JeepuLand Roveru nebo Hummeru na speciálně upraveném polygonu. Tam si jízdu také maximálně užijete.


Kdy a kde jízdy probíhají?

 

V Milovicích (okr.Nymburk) každý víkend celoročně na místním tankodromu.

Ve Vílanci (okr. Jihlava) celoročně od pondělí do soboty.


Na jakých čtyřkolkách zážitková jízda probíhá?

 

Výlet na čtyřkolkách ve skupině

V Milovicích se jezdi na čtyřkolkách Journeyman Gladiator nebo Polaris.

Ve Vílanci se můžete těšit na čtyřkolky značky Journeyman Gladiátor RX510, X6 a X5.


Trochu informací o čtyřkolce Journeyman Gladiátor:

 

Čtyřkolka Journeyman Gladiátor patří mezi nejkvalitnější a nejoblíbenější čtyřkolky už celá léta. Ačkoliv jde o pracovní čtyřkolku, sbírá ocenění i v jiných kategorií zejména vytrvalostních závodů a rallye. Největším úspěchem je vítězství v seriálu Offroadmaratonů v roce 2009.

Většinou se jedná o silné čtyřkolky s robustním podvozkem, víceprvkovými tlumiči, odolným kardanem, pohonem všech čtyř kol a uzávěrkou diferenciálu. To vše z tohoto stroje dělá perfektního parťáka i do toho nejhoršího terénu. 

Obdobně jsou na tom i čtyřkolky od konkurenční firmy Polaris. Ta nabízí hned několik druhů terénních vozidel od sněžných skútrů, motorek až po čtyřkolky. 


Kolik výlet na čtyřkolkách stojí a kdy je nejbližší možný termín?

 

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | MILOVICE

DOSTUPNÉ TERMÍNY A CENA | VÍLANEC