JÍZDA V AUTOKROSOVÉ BUGGY

Zažijte divokou jízdu v autokrosové superbuggy se závodním motorem o výkonu 400 koní. Vzhledem k poměrně nízké váze (700kg) závodní buggy budete moci na trati doslova létat. Není však třeba se ničeho bát! Vše Vám instruktor před jízdou vysvětlí a ukáže. Poté se už jen připoutáte 5 bodovými pásy a můžete vyrazit na závodní trať. Jízdy probíhají na autokrosové dráze v Sedlčanech a Dolní Bousově (Středočeský kraj). Na výběr jsou varianty – 5, 7 nebo 10 kol. Více o autokrosové jízdě

Aktualizace: V současnosti bohužel nejsou jízdy v autokrosové superbuggy možné, omlouváme se. Jako alternativu můžeme doporučit skvělou jízdu v závodní buggy či dakarské buggy.

Autokrosová jízda v buggy Sedlčany
Autokrosová jízdu se vším všudy lez zažít v Sedlčanech a Dolním Bousově

Kde jízda v závodní buggyně probíhá?

Jízdy probíhají na dvou tratích ve Středočeském kraji – Sedlčany a Dolní Bousov. Jde o známé autokrosové trati na které se opravdu závodí. V Sedlčanech dokonce trénuje pilot dakarského kamionu Martin Macík z Big Shock Racing se kterým jsme se na této trati v minulosti svezli – naše jízda v dakarském kamionu. Pokud to máte daleko, doporučit můžeme jízdu v autokrosové buggyně v Přerově, Dolním Bousově nebo Přibicích. Líbit by se také mohla spolujízda v dakarské buggyně v Přerově a Praze.

Trénujeme na Dakar aneb jízda s Martinem Macíkem
Sedlčanská kotlina a zaparkovaný Franta

Jak celý zážitek probíhá?

Vše začíná krátkou přípravou a vysvětlení všeho pro jízdu potřebného. Samozřejmostí je zapůjčení helmy, rukavic a závodních brýlí bez kterých to nejde. Před ostrou jízdou v takto silné buggyně nejdříve absolvujete 3 zahřívací kola v kartcrossovém speciálu o výkonu 115 koní a váze pouhých 320 kg. Poté už nic nebrání jízdě v opravdové autokrosové buggyně dle zvolené varianty – 5, 7 nebo 10 kol. Na závěr obdržíte drobný dárek a videozáznam z celé jízdy. Upozorňujeme, že jízdu mohou absolvovat pouze osoby s řidičským průkazem sk. B. Limitem je také váha pod 130 kg a výška od 150 do 200 cm.


Kolik vše stojí a kdy je nejbližší termín?

Aktualizace: V současnosti bohužel nejsou jízdy v autokrosové superbuggy možné, omlouváme se. Jako alternativu můžeme doporučit skvělou jízdu v závodní buggy či dakarské buggy.