JÍZDA V LOTUS EXIGE 🚗

Jízda v Lotus Exige je skutečným zážitkem. Tento vůz je vybaven 3,5litrovým V6 motorem s kompresorem, který dodává ohromující výkon. Díky své nízké hmotnosti pouhých 1100 kg dokáže tento vůz zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 3,4 sekundy. Je to skutečný závodní vůz, který se snadno ovládá a dokáže se chovat jako šílený na závodní trati. Vyzkoušet ho můžete na závodní trati v Brně a Mostě.

Jízda v Lotus Exige - okruh Brno a Most
Jízda v Lotusu probíhá na okruhu v Brně a Mostě

Stručné představení Lotus Exige

Lotus Exige Sport 420 je sportovní auto vyrobené společností Lotus. Je to verze modelu Exige, která byla představena v roce 2016 a je označena číslicí 420, což odkazuje na výkon 420 koní. Tento model je známý svou vysokou rychlostí a výkonným motorem, který mu umožňuje zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,4 sekundy. Je proslulý špičkovými jízdními vlastnostmi, což je dáno nejen jeho lehkou konstrukcí aerodynamickým designem.


Jak se Lotus Exige řídí?

Řídit Lotus Exige je přímo adrenalinový zážitek. Jeho silný a kultivovaný motor dodává silný zvuk, který dodává řidiči pocit ohromné síly. Díky své nízké hmotnosti je tento vůz skvěle ovladatelný a dokáže na závodní trati divy. Při jeho řízení se můžete cítit jako skutečný závodník a vychutnáte si každý okamžik jízdy. Pokud hledáte vůz, který vás bude bavit a poskytne vám nezapomenutelný zážitek, pak je Lotus Exige tou pravou volbou.


Kolik jízda s Lotusem stojí a kdy je nejbližší termín?

Vyzkoušíte jízdu na závodním okruhu v Brně a Mostě? Na stejných místech můžete také vyzkoušet i BMW M2, M3, M4, Porsche GT4 Cayman či Toyotě GR Yaris a GR86.