SIMULÁTOR MOTORKY MOTOGP

Simulátor MotoGP je skvělou volbou pro všechny fanoušky motocyklových závodů nejen MotoGP, ve kterém se utkávají nejlepší jezdci na světě na nejvyspělejších motocyklech. Díky simulátoru se budete moci cítit jako skutečný závodník, sednete si za řiditka závodního motocyklu a zažijete realistický pocity z rychlé jízdy po dráze s náklony do zatáčky až 50°. Vyzkoušet si můžete různé závodní tratě po celém světě a navíc porovnáte své schopnosti s ostatními účastníky zážitku. Zjistěte zda můžete konkurovat těm nejlepším! Více o simulátoru MotoGP

Simulátor motoGP Praha
Simulátor závodů MotoGP v Praze umožňuje náklon až 50°

Jak jízda na simulátoru MotoGP v Praze probíhá?

Simulátor MotoGP je skvělým dárkem pro motorkáře

Po krátké instruktáži si budete moci vybrat z širokého výběru závodních tratí po celém světě. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, instruktor vám rád poradí a nastaví vám odpovídající úroveň obtížnosti podle vašich schopností. Jízda na simulátoru je vhodná pro úplně začátečníky, ale i zkušené jezdce.


Hledáte dárek pro motorkáře?

V naší nabídce naleznete hned několik motorkářských zážitků, které také představují dokonalý dárek pro všechny motorkáře! Pro ty co mají rádi závodění je připraveno 5 až 9 motorek pro jízdu na okruhu ve Vysokém Mýtě. Popřípadě pak jízda na trialové motorce s mistrem ČR nebo na 5 až 12 enduro motorkách ve Svitavách. Horkou novinkou je jízda na motorkách Jawa či jízda na elektrických motorkách!


Chcete simulátor motorky MotoGP zažít nebo darovat?

Simulátor MotoGP je skvělým dárkem pro všechny milovníky motocyklů a rychlosti. Je to jedinečná příležitost vyzkoušet si, jaké to je sednout si za volant závodního motocyklu a zažít pocity z rychlé jízdy po dráze. Navíc je to skvělá zábava pro všechny generace a zážitek, na který se budete rádi vracet.