ZÁŽITKOVÁ JÍZDA HARLEY DAVIDSON

Představení motorky Harley Davidson Forty-Eight, která je k zapůjčení

Harley-Davidson je americký výrobce motocyklů, který začal vyrábět motorky již od roku 1903 v Milwaukee. Zajímavé je, že tento výrobce přežil velkou hospodářskou krizi v 30. letech 20. století. O značnou popularitu této značky se zasloužila celá řada filmů, například Zrozen k jízdě, Harley Davidson a Marlboro Man nebo komedie Divočáci. Z loňského roku si můžeme vybavit ohromnou oslavu 115. let výročí značky v Praze. Té se účastnilo až 110 000 lidí, 67 500 motorek Harley-Davidson z více než 70 zemí světa. To vše dokládá jak významnou a oblíbenou značkou Harley-Davidson je. Neváhejte a vyzkoušejte jaké je řídit Harley Davidson Forty-Eight

Zážitková jízda Harley Davidson, Harley Davidson k zapůjčení, dárek pro motorkáře
Zážitková jízda Harley Davidson – ideální dárek pro motorkáře

Jízda na motorce Harley Davidson k zapůjčení

Krátké představení motorky Harley Davidson

Harley Davidson Forty-Eight je vzduchem chlazená motorka s motorem Evolution 1200 ccm se sekvenčním vícebodovým vstřikováním paliva. Motorka váží 256 kg a díky rozložení váhy, nastavitelným zadním tlumičům a kvalitním brzdám slibuje parádní zážitkovou jízdu. Pokud by Vás zajímaly další parametry tohoto motocyklu, podívejte na webové stránky Harley-Davidson.


Jak zážitková jízda s Harley-Davidson probíhá?

Zážitková jízda s Harley-Davidson probíhá formou zapůjčení motorky na jednu, dvě, tři nebo osm hodin jízdy a to v sezóně od dubna do října. U poslední varianty na osm hodin jízdy je stanoven limit nájezdu na 250 km, kdy se za každý další najetý km doplácí. Potřeba je také vrátit motorku opět s plnou nádrží. V ceně je havarijní pojištění, ale je vyžadována vratná kauce 10 000 Kč. Helmu je ideální mít vlastní, popřípadě jde za drobný poplatek zapůjčit. Pochopitelně je vyžadován řidičský průkaz na motorku a platný občanský průkaz. Před jízdou probíhá důkladná instruktáž jak motorku řídit, na co si dát pozor apod. Více o podmínkách a průběhu jízdy se dozvíte na stránkách Adropu.


Další zážitky pro motorkáře – zážitkové jízdy na motorce:

Naše nabídka zážitkových jízd pro motorkáře se konečně i díky Harley-Davidson rozšiřuje. V současnosti můžete vyzkoušet několik motorek na závodním okruhu ve Vysokém Mýtě, případně na enduro trati ve Svitavách nebo trialové trati s mistrem ČR v Dolní Čermné. Naprostou peckou je jízda na el. motorce (e-PIT) v Praze. Horkou novinkou je jízda na motorkách Jawa!


Dostupné termíny a cena jízdy na Harley-Davidson

Harley-Davidson je mezi motorkami prostě klasika a osedlat si takové miláčka je velkým přáním téměř každého motorkáře. Zážitková jízda na tomto stroji je prostě ideální dárek pro motorkáře. Harley-Davidson Forty-Eight v perfektním žluto-černém provedení s motorem Evolution 1200 ccm, je pak prvotřídním modelem a skvělou volbou pro každého, kdo si chce jízdní vlastnosti této populární motocyklové značky vyzkoušet na vlastní kůži. Na kolik to vyjde a kdy je nejbližší termín?

Ikona dárku