JÍZDA V HYUNDAI I30 N

Jízda v Hyundai i30 N je skvělou volbou pro každého motoristického nadšence protože jde o opravdu skvělý sportovní automobil. Jízdy probíhají na okruzích v Brně, Hradci Králové, Mostě a Sosnové. Zakoupit můžete jízdu na 1, 2, 4 nebo až 8 opravdu ostrých kol a vyzkoušejte na vlastní kůži jak perfektně drží na silnici. Slibujeme, že se budete skvěle bavit! Více o jízdě v Hyundai i30 N


Stručné představení Hyundai i30 N

Hyundai i30 N je výkonný hatchback, který byl představen v roce 2017 jako první model v řadě výkonných vozů N od Hyundai. Vozy N jsou vyvinuty na základě závodních zkušeností automobilky v různých motorsportových soutěžích. Velmi dobře byl přijat také v řadách automobilových kritiků a získal řadu ocenění za své jízdní vlastnosti. Zahlédnout ho můžete při mistrovství světa superbiků, kde je safety car.

i30 N je poháněn turbodmychadlem čtyřválcovým motorem o objemu 2,0 litru, který produkuje v základní verzi výkon 250 koní (184 kW) a 353 Nm točivého momentu. V nejvýkonnější verzi Performance je výkon zvýšen na 275 koní (202 kW). K dispozici je také manuální šestistupňová převodovka, sedmistupňová dvouspojková převodovka s řazením pádly na volantu či osmistupňový automat. Zrychlení z 0 na 100 km/h díky nízké váze vozu činí pouhých 5,4s.


Jak se Hyundai i30 N řídí?

Jak se řídí Hyundai i30N?

V interiéru se nachází sportovní sedadla s vynikající oporou boků, multifunkční volant, 8″ dotykový displej a řada bezpečnostních funkcí, včetně adaptivního tempomatu, hlídání mrtvého úhlu a upozornění na odchylky od jízdního pruhu. K dispozici jsou také různé režimy jízdy, včetně režimu N, který poskytuje největší výkon a agresivnější charakteristiky jízdy. Díky sportovnímu podvozku, který je upraven pro lepší ovladatelnost a stabilitu v zatáčkách si s ním užijete na okruzích a okreskách hodně zábavy. Nudit se rozhodně nebudete!


Kolik jízda s Hyundai i30N stojí a kdy je nejbližší termín?

Vyzkoušíte jízdu na závodním okruhu v Brně, Hradci Králové, Mostě či Sosnové? Na stejných místech můžete také vyzkoušet i BMW M2, M3, M4, Porsche GT4 Cayman, Lotus Exige či Toyotu GR Yaris.