RALLYE NA VLASTNÍ KŮŽI

Sen každého motoristického nadšence

Rallye na vlastní kůži je speciální zážitková jízda v rallye speciálu Škoda Fabia A5, kdy celou dobu budete jako spolujezdec závodnímu jezdci číst instrukce. Nemusíte se bát, nejdříve Vás jezdec to této tajuplné řeči zkratek a čísel důkladně zasvětí.

Aktualizace: V současnosti rallye na vlastní kůži již není v nabídce. Omlouváme se! Líbit by se Vám ale mohla jízda se závodní buggy nebo v rallye speciálech na okruhu v Mostě a Brně, jízda se závodním speciálem na okruhu v Mostě, jízda ve formuli nebo v některém ze supersportů.

Rallye na vlastní kůži
Rallye na vlastní kůži ve Fabii A5

zážitková jízda rallye - mapa

Zde uvádíme pár pokynů na ukázku:

  • 100 = znamená orientační počet metrů do zatáčky
  • P5 = pravá 5, představuje ostrou zatáčku vpravo, téměř pravoúhlou
  • L1 = levá 1, velice mírná zatáčka vlevo
  • Váže = navazuje (další zatáčka)
  • H = Následuje jízda přes horizont
  • ! = pozor – klouže, překážka apod.

Jak jízda probíhá a jak se budete cítit?

Celý zážitek začíná krátkým představením vozu i toho co rallye obnáší. Zejména tedy čtení informací o okruhu a navigaci. Poté nic nebrání tomu vyrazit na trať a jízdu si užít!


Kde a kdy můžete vše zažít na vlastní kůži?

Rallye můžete zažít v Bělé pod Bezdězem (okr. Mladá Boleslav) od dubna do října. Upozorňujeme, že tento zážitek není vhodný pro epileptiky, osoby se srdečními problémy a trombózou žil. O trochu klidnější jízdu si užijete v Lamborghini GallardoFerrari 458 Italia nebo Audi R8.


Kolik rallye stojí a kdy je nejbližší termín?

Aktualizace: V současnosti rally na vlastní kůži již není v nabídce. Omlouváme se! Líbit by se Vám ale mohla jízda se závodním speciálem nebo v rallye speciálech na okruhu v Mostě a Brně, jízda ve formuli nebo v některém ze supersportů.