TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY PRO MUŽE

Tipy na (nejen) motoristické VÁNOČNÍ DÁRKY 2017

 

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy stále přemýšlíte co Vašim blízkým koupit? Co jim udělá velkou radost? V tomto článku jsme pro Vás připravili celou řadu tipů na vánoční dárky.


 DÁRKY PRO MLADÉHO MUŽE – kamaráda, bratra nebo přítele

 

Mladého může by mohla potěšit některá z námi nabízených zážitkových jízd. Chybu rozhodně neuděláte výběrem mezi Ferrari 458 Italia nebo Lamborghini Gallardem. Tyto auta jsou ikonou moderních supersportů a neznám nikoho, kdo by se v nich nechtěl svést.

zážitková jízda ve Ferrari 458 Italia, ZÁŽITKY
Vánoční dárek pro mladého muže – jízda v Ferrari 458 Italia

ZJISTIT VÍCE O ZÁŽITKU

Jízda ve žlutém Lamborghini Gallardo
Lamborghini Gallardo připravené k zážitkové jízdě

ZJISTIT VÍCE O ZÁŽITKU

Novinkou letošního podzimu je jízda na letištním okruhu s Ariel Atom. Možná tento vůz neznáte, ale věřte mi, že každý mladý motoristický nadšenec bude vědět! Jde o vůz, který si zamiloval i Jeremy Clarkson v dnes již bývalém Top Gearu.

Ariel Atom
Vánoční dárek pro mladého muže – jízda v Ariel Atom

ZJISTIT VÍCE O ZÁŽITKU


Další velice dobré nápady na vánoční dárky pro mladé muže – kamaráda, bratra nebo přítele naleznete v Tipy na dárky pro muže | Alza.cz.

Já osobně bych zabrouzdal do kategorie Elektrovozítka a drony, které jsou v poslední době velice oblíbené. Určitě s nimi uděláte obdarovanému ohromnou radost! 🙂

 

JÍT NA TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY | ALZA.CZ


DÁRKY PRO STARŠÍHO MUŽE – kamaráda, manžela nebo tatínka

 

„Staršího“ může taktéž může potěšit některá z námi nabízených zážitkových jízd. Sen každého tatínka, manžela a kamaráda je taktéž svést se v některém ze supersportů. Kromě výše uvedeného Lamborghini Gallarda a Ferrari 458 Italia stojí za zmínku britský McLaren 570S nebo ikona německého inženýrství Audi R8.

Jízda v McLaren 570S
Jízda v McLaren 570S je perfektním dárkem pro každého motoristického nadšence.

ZJISTIT VÍCE O ZÁŽITKU

Audi R8, zdroj: Pixabay.com
Vánoční dárek pro staršího muže – jízda v Audi r8

ZJISTIT VÍCE O ZÁŽITKU

Dalšími variantami jsou pořízení zážitkové jízdy v ikoně americké armády v Hummeru H1 nebo dokonce jízdu v bojovém sovětském tanku na speciálně upraveném tankodromu.

Hummer H1, Vánoce
Vánoční dárek jízda v Hummer H1

ZJISTIT VÍCE O ZÁŽITKU

Bojový tank, Vánoční dárek
Vánoční dárek jízda v tanku

ZJISTIT VÍCE O ZÁŽITKU


Dobré nápady na vánoční dárky pro „starší“ muže (i když se mi toto označení příliš nelíbí) – kamaráda, bratra nebo přítele naleznete v Tipy na dárky pro muže | Alza.cz.

Já osobně bych se podíval do kategorie Digitálních fotografie a kamery nebo také do Kamery do auta, které jsou v poslední době na silnicích bohužel velmi potřebné. Určitě s nimi uděláte obdarovanému velkou radost! 🙂

 

JÍT NA TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY | ALZA.CZ