TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY 2023

Tipy na vánoční dárky z naší nabídky

Tipy na vánoční dárky pro muže, ženy a motorkáře

Vánoce se opět nezadržitelně blíží a Vy stále přemýšlíte co blízkým koupit? Co jim udělá radost? V tomto článku jsme pro Vás připravili celou řadu tipů na vánoční dárky z naší nabídky. Rozdělili jsme je do sekcí – dárky pro mladého muže, staršího muže, dárky pro ženy a dárky pro motorkáře. Věříme, že určitě něco vhodného vyberete! Pokud ne, na závěr naleznete tip na univerzální dárek, kterým rozhodně nic nezkazíte!


Jak to u nás funguje?

Vyhledáváme zážitky a zážitkové jízdy na českém internetu, které zprostředkovávají různé společnosti. Nejčastěji jde o Adrop.cz, Zazitky.cz a Esennce.cz. U nás dárek vyberete a proklikem se dostanete přímo k nim, kde ho můžete zakoupit. Na stejném místě si pak Vy nebo obdarovaný zarezervuje termín konání. Platnost poukazu je 12 měsíců. Ničeho se nebojte, o všem budete v emailu a dárkovém poukazu po zaplacení informováni.

VYBERETE VŮZ NEBO ZÁŽITEK > PŘESUNETE SE KE ZPROSTŘEDKOVATELI >

PO ZAPLACENÍ ZÍSKÁTE POUKAZ > VY NEBO OBDAROVANÝ ZAREZERVUJETE TERMÍN KONÁNÍ


VÁNOČNÍ DÁRKY PRO MLADÉHO MUŽE

V případě dárku pro mladého muže bychom zabrouzdali do sekce supersportů a sportovní vozy. Zcela jistě neuděláte chybu pokud vyberete zážitkovou jízdu ve Ferrari 458, Lamborghini Gallardo nebo Fordu Mustang. Jde však již o poměrně běžné a známé zážitkové dárky. O něco větší radost by mohli udělat novinky letošního roku, kterým je Dodge Challenger, Dodge Charger z roku 1973 nebo Chevrolet Camaro. Za zvážení také stojí jízda v Mitsubishi Lancer Evo nebo jízda ve futuristické Tesle Model S Plaid s autopilotem.


VÁNOČNÍ DÁRKY PRO STARŠÍHO MUŽE

Pro staršího muže jako dárek můžeme z vlastní zkušenosti doporučit jízdu ve Ferrari 458 Italia nebo Fordu Mustang. Líbit by se také mohly jízdy v terénu a to konkrétně s legendárním Hummerem H1 nebo Pragou V3S (Vejtřaskou). Úplně jiný zážitek představuje jízda v bojovém tanku, který lze dokonce i řídit. Vzpomínku na mládí pak může zajistit 50 km výlet ve Velorexu 350. Velice oblíbeným dárkem posledních let se také staly kurzy školy smyku, které zprostředkováváme až na 9 místech v ČR.


VÁNOČNÍ DÁRKY PRO ŽENY

Pro ženy určitě můžeme doporučit jízdu v krásném Porsche 911 Carrera. Líbit by se také mohla jízda v elektromobilu Tesla Model 3, který je netradičním motoristickým zážitkem. Doporučit samozřejmě můžeme i další vozy z nabídky. Konkrétně italský supersport Ferrari 458 Italia nebo „drsnější“ Chevrolet Camaro a Dodge Challenger. Poslední dva zmiňované vozy je možné projet bez účasti instruktora což dělá zážitek ještě atraktivnější. Vydat se s vozem můžete kamkoli po okolí. Stačí jen dodržet čas vrácení. Pokud žena pro kterou hledáte dárek jezdí na motorce, doporučujeme se podívat níže. V nabídce totiž máme zážitky i pro motokáře / motorkářky 🙂


VÁNOČNÍ DÁRKY PRO MOTORKÁŘE

Pro motorkáře máme také pár tipů, které by jim mohli udělat radost. Prvním z nich je kurz bezpečné jízdy na motorce, který pomáhá zlepšit řidičské dovednosti a rozhodně pobaví. Druhým tipem je jízda na okruhu ve Vysokém Mýtě při které může účastník vyzkoušet až 9 motorek KTM. Naprostou peckou pro motorkáře je jízda na el. motorce (e-PIT) v Praze. Jsou to parádní vánoční dárky pro motorkáře, co myslíte? nebo stále nevíte co vybrat? Podívejte na náš poslední tip níže!


Univerzální dárkový poukaz na zážitky

STÁLE NEVÍTE CO DAROVAT?

Pokud nechcete šlápnout vedle, můžete zakoupit UNIVERZÁLNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ – již od 500 Kč a oslavenec si vybere svůj vysněný zážitek sám…