TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Tipy na vánoční dárky z naší nabídky

Tipy na vánoční dárky pro muže, ženy a motorkáře

Vánoce se opět nezadržitelně blíží a Vy stále přemýšlíte co blízkým koupit? Co jim udělá radost? V tomto článku jsme pro Vás připravili celou řadu tipů na vánoční dárky z naší nabídky. Rozdělili jsme je do sekcí – dárky pro mladého muže, staršího muže, dárky pro ženy a dárky pro motorkáře. Věříme, že určitě něco vhodného vyberete! Pokud ne, na závěr naleznete tip na univerzální dárek, kterým rozhodně nic nezkazíte!


Jak to u nás funguje?

Vyhledáváme zážitky a zážitkové jízdy na českém internetu, které zprostředkovávají různé společnosti. Nejčastěji jde o Adrop.cz a Zazitky.cz. U nás dárek vyberete a proklikem se dostanete přímo k nim, kde ho můžete zakoupit. Na stejném místě si pak Vy nebo obdarovaný zarezervuje termín konání. Platnost poukazu je 12 měsíců. Ničeho se nebojte, o všem budete v emailu a dárkovém poukazu po zaplacení informováni.

VYBERETE VŮZ NEBO ZÁŽITEK > PŘESUNETE SE KE ZPROSTŘEDKOVATELI >

PO ZAPLACENÍ ZÍSKÁTE POUKAZ > VY NEBO OBDAROVANÝ ZAREZERVUJETE TERMÍN KONÁNÍ


VÁNOČNÍ DÁRKY PRO MLADÉHO MUŽE

V případě dárku pro mladého muže bychom zabrouzdali do sekce supersportů a sportovní vozy. Zcela jistě neuděláte chybu pokud vyberete zážitkovou jízdu ve Ferrari 458, Lamborghini Gallardo nebo Fordu Mustang. Jde však již o poměrně běžné a známé zážitkové dárky. O něco větší radost by mohli udělat novinky letošního roku, kterým je Dodge Challenger, Dodge Charger z roku 1973 nebo Chevrolet Camaro. Za zvážení také stojí jízda v elektromobilu Tesla model X nebo jízda v terénu s upraveným Jeepem.


VÁNOČNÍ DÁRKY PRO STARŠÍHO MUŽE

Pro staršího muže jako dárek můžeme z vlastní zkušenosti doporučit jízdu ve Ferrari 458 Italia nebo Fordu Mustang. Líbit by se také mohly jízdy v terénu a to konkrétně s legendárním Hummerem H1 nebo Tatrou 815 či 813. Úplně jiný zážitek představuje jízda v bojovém tanku, který lze dokonce i řídit. Vzpomínku na mládí pak může zajistit 50 km výlet ve Velorexu 350. Velice oblíbeným dárkem posledních let se také staly kurzy školy smyku, které zprostředkováváme až na 9 místech v ČR.


VÁNOČNÍ DÁRKY PRO ŽENY

Pro ženy určitě můžeme doporučit jízdu v krásné Audi R8 nebo neméně krásném Porsche 911 Carrera. Líbit by se také mohla jízda v elektromobilu Tesla model S, který je netradičním motoristickým zážitkem. Doporučit samozřejmě můžeme i další vozy z nabídky. Konkrétně italský supersport Ferrari 458 Italia nebo „drsnější“ Chevrolet Camaro a Dodge Challenger. Poslední dva zmiňované vozy je možné projet bez účasti instruktora což dělá zážitek ještě atraktivnější. Vydat se s vozem můžete kamkoli po okolí. Stačí jen dodržet čas vrácení. Pokud žena pro kterou hledáte dárek jezdí na motorce, doporučujeme se podívat níže. V nabídce totiž máme zážitky i pro motokáře / motorkářky 🙂


VÁNOČNÍ DÁRKY PRO MOTORKÁŘE

Pro motorkáře máme také pár tipů, které by jim mohli udělat radost. Prvním z nich je jízda na elektrických pitbikech, které ač se to možná nezdá, pomáhají zlepšit řidičské dovednosti a rozhodně pobaví. Druhým tipem je jízda na okruhu ve Vysokém Mýtě při které může účastník vyzkoušet až 9 motorek KTM. Na závěr pak musíme zmínit zapůjčení parádní Harley Davidson Forty-Eight a to až na 8 hodin.


Univerzální dárkový poukaz na zážitky

STÁLE NEVÍTE CO DAROVAT?

Pokud nechcete šlápnout vedle, můžete zakoupit UNIVERZÁLNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ – již od 500 Kč a oslavenec si vybere svůj vysněný zážitek sám…